Klinická logopedie Praha Poliklinika Budějovická

Jsme nestátní zdravotnické zařízení s oprávněním k poskytování zdravotních služeb dle zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování.

Nabízíme péči lidem všech věkových kategorií.  Poskytujeme logopedickou intervenci (diagnostiku, terapii) při poruchách řeči a komunikace a u poruch polykání.

Cílem naší práce je pomoci vám při budování řečových a jazykových schopností, případně vás podpořit při návratu k dovednostem jednou ztraceným. Obdobně je tomu i v oblasti poruch polykání.

Máte dojem, že Vaše dítě nemluví dobře? Dostali jste od lékaře doporučení k návštěvě logopeda? Jste dospělý po cévní mozkové příhodě, úrazu, onkologickém či jiném onemocnění, v jehož důsledku máte narušenu řeč? Jste dospělý, který má obtíže s příjmem potravy ve smyslu neschopnosti či ztíženého polykání? Zkuste se obrátit na nás a my se vám budeme snažit pomoci najít cestu z vašich obtíží ven. V případě potřeby jsme schopni vás nasměrovat na další odborníky (ORL lékaře, neurologa, foniatra, a další), jejichž péče by mohla být pro vás přínosná ve smyslu komplexního uchopení problému.

Naše ordinace